fbpx

KASVATA OMA ÄRI SCENTAIRIGA

Täida vorm, et saada oma ettevõtte jaoks kohandatud lõhnaturundusstrateegia:

1 + 12 =

TÄIDA VORM, ET SAADA OMA ETTEVÕTTE JAOKS KOHANDATUD LÕHNATURUNDUS-STRATEEGIA:

14 + 14 =

OTSID MIDAGI MUUD?

Lõhnaotsija

Täida lühike küsitlus, et leida enda ettevõttele ideaalne lõhn.

Lõhnaturundus?

Uuri lähemalt, miks peaksid lõhnaturundust kasutama.

OTSID MIDAGI MUUD?

Lõhnaotsija

Täida lühike küsitlus, et leida enda ettevõttele ideaalne lõhn.

Lõhnaturundus?

Uuri lähemalt, miks peaksid lõhnaturundust kasutama.

ScentAir Estonia – Aroomiturundus OÜ

Aadress
Kadaka tee 3/1, Tallinn
10621

Üldkontakt
Tel: +372 660 3008
info@aroomiturundus.ee

Arved
arve@aroomiturundus.ee

Oleme avatud
E-R: 9:00-17:00
L-P: suletud
NB! Kohtumised palume eelnevalt kokku leppida!

MEESKOND

Sille

Müügiesindaja

Mob: +372 5199 2599
E-mail: sille@aroomiturundus.ee

Immanuel

Müügijuht

Mob: +372 551 4412
E-mail: immanuel@aroomiturundus.ee

Martin

Tegevjuht

Mob: +372 5621 2150
E-mail: martin@aroomiturundus.ee

Aare

Hooldusinsener

Mob: +372 518 8270
E-mail: aare@aroomiturundus.ee

Janar

Hooldustehnik

Mob: +372 5838 4268
E-mail: janar@aroomiturundus.ee

Marje

Normunds

Sales Manager Latvia

Mob: +371 2562 0654
E-mail: normunds@scent.lv

Juris

Service Engineer Latvia

E-mail: juris@scent.lv

MEESKOND

Sille

Müügiesindaja

Mob: +372 5199 2599
E-mail: sille@aroomiturundus.ee

Immanuel

Müügijuht

Mob: +372 551 4412
E-mail: immanuel@aroomiturundus.ee

Martin

Tegevjuht

Mob: +372 5621 2150
E-mail: martin@aroomiturundus.ee

Aare

Hooldusinsener

Mob: +372 518 8270
E-mail: aare@aroomiturundus.ee

Janar

Hooldustehnik

Mob: +372 5838 4268
E-mail: janar@aroomiturundus.ee

Marje

Normunds

Sales Manager Latvia

Mob: +371 2562 0654
E-mail: normunds@scent.lv

Juris

Service Engineer Latvia

E-mail: juris@scent.lv

KONTAKT

ScentAir Estonia

Reg nr: 12437191

Kadaka tee 3/1

10621  Tallinn

Tel: +372 660 3008

E-mail: info@aroomiturundus.ee