fbpx

ATTĪSTIET SAVU BIZNESU AR SCENTAIR

Aizpildiet veidlapu, lai saņemtu Jūsu uzņēmuma specifikai pielāgotu aromātu mārketinga stratēģiju:

7 + 3 =

AIZPILDIET VEIDLAPU, LAI SAŅEMTU JŪSU UZŅĒMUMA SPECIFIKAI PIELĀGOTU AROMĀTU MĀRKETINGA STRATĒĢIJU:

11 + 15 =

MEKLĒJAT KAUT KO CITU?

Aromātu meklētājs

Aizpildiet īsu aptaujas anketu, lai atrastu ideālo aromātu savam uzņēmumam.

Aromātu mārketings?

Uzziniet vairāk par to, kāpēc būtu vērts izmantot aromātu mārketingu.

MEKLĒJAT KAUT KO CITU?

Aromātu meklētājs

Aizpildiet īsu aptaujas anketu, lai atrastu ideālo aromātu savam uzņēmumam.

Aromātu mārketings?

Uzziniet vairāk par to, kāpēc būtu vērts izmantot aromātu mārketingu.

ScentAir Estonia – Aroomiturundus OÜ

Adrese
Kadaka tee 3/1, Tallina
10621

Uzziņām
Tālrunis: +372 660 3008
info@aroomiturundus.ee

Rēķini
arve@aroomiturundus.ee

Mūsu darba laiks
P-Pk: 9:00-17:00
S-Sv: slēgts
NB! Lūdzam iepriekš vienoties par tikšanos!

KOMANDA

Immanuel

Tirdzniecības vadītājs

Mob.: +372 551 4412
E-pasts: immanuel@aroomiturundus.ee

Janar

Servisa tehniķis

Mob.: +372 5838 4268
E-pasts: janar@aroomiturundus.ee

Martin

Izpilddirektors

Mob.: +372 5621 2150
E-pasts: martin@aroomiturundus.ee

Aare

Servisa inženieris

Mob.: +372 518 8270
E-pasts: aare@aroomiturundus.ee

Marje

Normunds

Tirdzniecības vadītājs Latvijā

Mob.: +371 2562 0654
E-pasts: normunds@scent.lv

Juris

Servisa inženieris Latvijā

E-pasts: juris@scent.lv

KOMANDA

Immanuel

Tirdzniecības vadītājs

Mob.: +372 551 4412
E-pasts: immanuel@aroomiturundus.ee

Janar

Servisa tehniķis

Mob.: +372 5838 4268
E-pasts: janar@aroomiturundus.ee

Martin

Izpilddirektors

Mob.: +372 5621 2150
E-pasts: martin@aroomiturundus.ee

Aare

Servisa inženieris

Mob.: +372 518 8270
E-pasts: aare@aroomiturundus.ee

Marje

Normunds

Tirdzniecības vadītājs Latvijā

Mob.: +371 2562 0654
E-pasts: normunds@scent.lv

Juris

Servisa inženieris Latvijā

E-pasts: juris@scent.lv

KONTAKT

ScentAir Estonia

Reg nr: 12437191

Kadaka tee 3/1

10621  Tallinn

Tel: +372 660 3008

E-mail: info@aroomiturundus.ee