KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Hallo ScentAir! Mul on küsimus …

Me kuuleme seda väga tihti. Et anda Sulle tagasisidet nii kiiresti, kui võimalik, oleme koostanud listi kõige sagedamini küsitud küsimustest. Sinu oma ei ole lisatud? Või kui soovid arutleda (lõhnast)? Siis palun võta meiega ühendust!

Sagedasti küsitud küsimused lõhnaturunduse ja lõhnakogemuste kohta:

Kuidas lõhn levib?

Meie lõhnasüsteemid saavad hakkama igas situatsioonis. Need võimaldavad lõhna hajutada ka erinevatel aegadel ja erinevates asukohtades. Saame iga ruumi – nii suure kui väikese – lõhnaga varustada. Patenteeritud süsteemid levitavad regulaarselt „kuiva“ lõhna, mis ei tekita pilvesid, millest klient peaks läbi kõndima.

Hakkan lõhna teatud aja möödudes vähem tundma. Kas seaded on endiselt õiged?

Oled ilmselt lõhnaga harjunud. See juhtub inimestega, kes viibivad regulaarselt ruumis, mille lõhn püsib muutumatuna. Küsige uuelt ruumi sisenejalt. Sa ei ole ikka kindel? Pöördu meie poole.

Sooviksin reguleerida enda lõhnasüsteemi seadeid. Kuidas seda teha saab?

Ei saagi! Selleks on olemas tehnikud. Nad on Sulle igal sammul abiks, kuni saavutad soovitud tulemuse. Seadistusi ei tohi ise muuta. Muidu võib juhtuda, et seadistused ei ole enam Sinu keskkonna jaoks optimaalsed. Selle kõige eest kannavad hoolt meie tehnikud. 

Kas teie lõhnasüsteeme võib ka välitingimustes kasutada?

Oleneb olukorrast. Tormisel rannal on see keeruline. Muudel juhtudel võib õige süsteemi ja seadistustega saavutada nii mõndagi. Võta meiega ühendust ja vaatame, mida teha saame. 

Mis kuulub minu teenuslepingu alla?

Garantii, et saate hea lõhnaelamuse. Süsteemi rent, lõhnaaine kulu ja tehniline hooldus (külastame teid süsteemi kontrollimiseks ja hooldamiseks vähemalt korra kuue kuu jooksul ning samuti teeme vahepeal külastusi, et täita süsteemi lõhnaainega ning muudame vajadusel seadistusi. 

Kas süsteem on nähtamatuna paigaldatav?

Peaaegu alati. Üldjuhul saame lõhna levitada ventilatsioonisüsteemi kaudu, ühendades masina äripinna õhuringlusega. Kui see ei ole võimalik, paigaldame seadme nii, et see ei paista külastajatele silma, näiteks lambi siini! Nii on teie äripinnal meeldiv lõhn ja masin ei vedele näiteks põrandal. 

Missugused on erinevad masina seadistused? Kas saan ka lõhna intensiivsust suurendada või vähendada?

Seadistuste osas on palju võimalusi. Soovid hommikuti vähem lõhna kasutada? See on võimalik. Lõuna paiku soovid intensiivsemat lõhna? Pole probleemi. Meie tehnikud seadistavad kõik just nii, nagu soovid, ja Sa ei pea selle pärast muret tundma. Lõhnasüsteem toimib vastavalt Sinu eelistustele täiesti automaatselt ja lülitub soovitud aegadel sisse ja välja või hoopis intensiivsemale või vähem intensiivsele režiimile. 

Kas teie lõhnad on ohutud?

Meie lõhnad on IFRA (Rahvusvahelise Lõhnaainete Uuringute Assotsiatsioon), REACH (Euroopa kemikaalide registreerimine, hindamine, autoriseerimine ja piiramine), LEED (Energia- ja keskkonnainvesteeringute juhtimine) ja OSHA (Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuur) sertifikaatidega ja 100% inimestele, loomadele ja keskkonnale ohutud. Loe rohkem ohutusest. 

Kas kasutate ainult looduslikke koostisosasid?

Ei, kuna see oleks peamiselt ohutuse kui ka kontsentratsiooni ja püsivuse kaalutlustel võimatu. 

Millest on teie lõhnaained valmistatud?

Looduslike ja laboris loodud lõhnaainete segust, mida on väga põhjalikult testitud ja mis on osutunud täiesti ohutuks. Kasutame alati koostisosi, mis on võimalikult looduselähedased ja bioloogilised, ilma järeleandmisi tegemata ohutusele ja keskkonnamõjudele. 

Kas ma saan lepingu kestvuse ajal lõhna vahetada?

Lepingu kestvuse ajal on kindlasti võimalik kokku leppida lõhnavahetuses. Näiteks kui soovid sügisel ja talvel sooja, hubast lõhna ning kevadel ja suvel midagi värskemat, saab selle korraldada. Tuleme läbi ja seadistame kõik nii, nagu vaja. 

Kas saate minu jaoks ka personaalse lõhna välja töötada?

See on kindlasti võimalik! Kui soovid ainulaadse lõhnaga eriliselt silma paista, saame sulle vastava lõhna luua. Samas on meie valikus juba 2400 lõhna. Nende seast saad valida enda poolt eelistatud lõhna, mida keegi teine veel ei kasuta. 

Kuidas saan ebameeldivaid lõhnu peita / kõrvaldada?

Valik meie lõhnasid on varustatud meie enda poolt patenteeritud lõhna neutraliseeriva tehnoloogiaga. See ei varja ega kata soovimatuid lõhnu, vaid ühendab soovimatu lõhnamolekuli ja lõhustab selle väiksemateks molekulideks. See tähendab, et ebameeldiv lõhn ei ole peidetud, vaid on täielikult elimineeritud. Samal ajal on meie uus ja meeldiv lõhn hajutatud üle ruumi. 

Kuidas lõhnaturundus toimib?

Kas lõhnaelamus ja lõhnaturundus on erinevad mõisted?

Need on tegelikult kaks lõhna toimet, millele andsime selguse huvides erinevad nimed. Lõhnaturundusest räägime siis, kui räägime lõhna teadlikust kasutamisest klientide, külastajate või patsientide kogemuste positiivselt mõjutamiseks. Inimeste poolset lõhna tajumist kutsume lõhnaelamuseks. Nimetame seda vastava lõhna reaalseks mõjuks, mida inimesed lõhna kogemisel tunnevad. Seega on lõhnaelamuse pakkumise eelduseks lõhnaturunduse kasutamine. 

Viin läbi lõhnaturunduse alast uuringut. Kas teil on teavet, mida saaksin enda uurimistöös kasutada?

Otse loomulikult. Terve meie internetileht on seesugust teavet täis. Meil on Sinu jaoks ka palju lisainfot. Võta julgesti meiega ühendust! 

Miks peaksin kellegi teise asemel teid valima?

Nuusuta ja saad vastuse. Meil on tänu 25 aasta pikkusele kogemusele parimad lõhnad ja perfektse lõhnaelamuse loomiseks vastavad oskusteadmised. Meil on ka kõik vajalikud sertifikaadid ja sõlmime teiega kõikehõlmava, varjatud kuludeta teeninduslepingu. Meie lõhnaeksperdid annavad kõigile klientidele isiklikult nõu. Keegi teine ei paku seesugust mugavuse, ohutuse ja teeninduse paketti. 

Kui palju käivet ma selle abil teenin? Kuidas tulemusi mõõdate?

Lõhna ja lõhna tajumise täpset rahalist väärtust määrata on sisuliselt võimatu – see kehtib ka teiste turundus- ja keskkonnategurite puhul. Näiteks mis on saabuvate klientide sõbraliku tervitamise rahaline väärtus? Seda on raske mõõta, ent siiski pöörame sellele alati väga suurt rõhku. Nii on ka lõhnaga: see on väga oluline elamuse loomise osa. 

 

Alusta oma lõhnaelamust juba täna!

15 + 12 =

KONTAKT

ScentAir Estonia

Reg nr: 12437191

Kadaka tee 3/1

10621  Tallinn

Tel: +372 660 3008

E-mail: info@aroomiturundus.ee