Westin

Home / Westin


“Lõhnu me mäletame kauem kui teiste meeleelundite poolt tajutavat. Me tunneme, et lõhn on põnev ja tähtis osa külastuskogemuse loomisel.”

Vanem asepresident
Westin Hotels and Resorts

Ülesanne:

Westinil on rohkem kui 120 hotelli, kaasa arvatud 30 parimat puhkekohta maailmas. Iga hotell pakub rahustavat ja ainulaadset alternatiivi neile, kes hindavad kõrgeimat standardit. Kõik Westini hotellid ja puhkekohad on hoolikalt disainitud, pakkudes tõelise arhitektuurielamuse ning need asuvad maailma kõige põnevamates ja luksuslikumates puhkekohtades. Tunnuslõhn aitab pakkuda elamusi Westini hotellide külastajate kõikidele meeltele.

Lahendus:

Hoolikalt paigaldatud lõhnastusseadmed tervitavad külastajaid hotelli saabudes. ScentAiri lõhnamasinad pakuvad õrna ja värskendavat tervitust valge tee lõhna abil kõikides Westini hotellides ülemaailmselt. Sensoorne turundus ja tunnuslõhn on elemendid, mille tähenduse on Westin viinud täiesti uuele tasemele. Westin pakub ka ScentAiri lõhnaga lõhnaküünlaid ja lõhnapulkasid ning lisaks lasi Westin ScentAiril välja töötada kodudesse käiva ScentWave lõhnamasina, et nende kliendid saaksid samasuguse värskuse ka endale koju kaasa võtta, mis on omane nende hotellidele.