ScentAir

Home / ScentAir


Miks ScentAir?ScentAir
Olles paigaldanud aktiivsed lõhnastuslahendused rohkem kui 120 000 ettevõtte valdustesse 109 riigis, ScentAir on suurim ja kogenuim lõhnaturundusega tegelev ettevõte maailmas. Usume, et suudame ettevõtetel aidata saavutada konkurentsieelise, luues nende klientidele täiusliku meelelise külastuskogemuse. ScentAiri seadmed on suunatud kõikidele ettevõtetele, keda külastavad kliendid ja kellele on oluline see, kuidas külastajad tajuvad ja hindavad nende kaubamärki.
Kust ScentAir alguse sai?
Scentairi asutas 1994 aastal Walt Disney arendusinsener, kasutades lõhnu, et suurendada teemaparkidest saadud elamusi. Tänasel päeval on ScentAir peamine partner erinevate valdkondade turuliidritele nii Eestis kui ka mujal maailmas.
Oleme teerajajad kvaliteetse, vastutustundliku ja turvalise lõhnastamise alal
Meeldiva lõhna loomine on nagu kunstiteos. ScentAiri aroomid koosnevad vaid kõrgeima kvaliteediga lõhnaosadest. Lisaks, ScentAir peab Teie ja Teie klientide turvalisust äärmiselt tähtsaks. Pöörame kõrgendatud tähelepanu kõikidele turvalisuse aspektidele; alates materjalidest, mida kasutame kuni meetodini, kuidas lõhn keskkonda lastakse, et olla kindel korrektses teostuses juba esimesel korral. ScentAiri lõhnastuslahendusi kasutatakse ülemaailmselt samuti keskkodades, kus turvalisus on kriitilise tähtsusega, nt haiglates ja hotellides, kus viibivad ka allergikud ja astmaatikud.
 
ScentAiri lõhnad vastavad ka kõige karmimatele turvalisuse nõuetele ja seadusandlikele regulatsioonidele, kaasa arvatud:
 
ifra_logo • International Fragrance Association (IFRA)
• Occupational Safety & Health Administration (OSHA)
• Toxic Substance Control Act (TSCA)
• Euroopa Liidu regulatsioonid
• Lõhnad täidavad või ületavad kõigi IFRA, CARB, USA, Hong Kongi ja EU tervise ja ohutuse standardeid.
• Ei sisalda kahjulikke lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC’s) , ftalaate (phthalates), mistahes kartsinogeenseid või loomset päritolu materjale ega osoonikihti hõrendavaid aineid
ScentAir on ainus lõhnaturundusega tegelev ettevõte, mis on Rahvusvahelise Lõhnaainete uuringute Assotsiatsiooni (IFRA) liige. IFRA liikmelisus on piiratud nendele ettevõtetele, mis on pühendunud lõhnade turvalisusele, läbi lõhnaainete kasutamise, mida on teaduslikult uuritud. Assotsiatsiooni liikmed jälgivad IFRA poolt kehtestatud standardeid. IFRA standardid kindlustavad selle, et kõrgeimad lõhnaainete sektori normid oleksid täidetud, kaasa arvatud lõhnaainete ohutus.