ScentAir

Home / ScentAir


Walt Disney’st maailma suurimaks lõhnaturundusega tegelevaks ettevõtteksScentAir

ScentAiri asutas 1994 aastal Walt Disney arendusinsener, kasutades lõhnu, et muuta teemaparkidest saadud elamusi meeldivamaks ja meeldejäävamaks. Kuna tagasiside oli niivõrd hea, otsustati ka teistele ettevõtetele teenust pakkuma hakata. Tänasel päeval on ScentAir peamine partner Eestis ja mujal maailmas nii erinevate valdkondade turuliidritele kui ka väikeettevõtetele.

Miks ScentAir?

Lühidalt öeldes? Me püüame rohkem. Tõsiselt! Klientide õnnelikuks tegemine on meie jaoks kõige olulisem. Seetõttu olemegi niivõrd palju rõhku pööranud lõhnade kvaliteedile, ohutusele ja tehnoloogiale. Sellega me garanteerime, et ScentAir’i lõhnaelamuse puhul on mõeldud kõikidele detailidele, et aidata mistahes ettevõttel luua parima võimaliku külastuselamuse oma kliendile.

Suurimad kogemused ja teadmised

Olles paigaldanud aktiivsed lõhnastuslahendused rohkem kui 120 000 ettevõtte valdustesse 119 riigis, ScentAir on suurim ja kogenuim lõhnaturundusega tegelev ettevõte maailmas. Omame suurimad kogemusi mitte ainult äripindadel parimaid tulemusi toovate lõhnade väljatöötamisel, vaid samuti ka keskkonda sobivaima lõhna soovitamisel ning selle sinna suunamisel.

Suurim lõhnavalik

Meil on valikus 2500 lõhna. Liiga palju? Ei, üldsegi mitte. See võimaldab meil välja valida just selle ideaalse lõhna, mis sobib kõige paremini teie ettevõtte olemuse, sisekujunduse ja soovitud kliendikogemusega.

Kõrgeima kvaliteediga lõhnaained

Meeldiva lõhna loomine on nagu kunstiteos. Meie aroomid koosnevad vaid kõrgeima kvaliteediga lõhnaainetest. ScentAir’i eesmärgiks on olnud alates esimestest päevadest aidata oma klientidel luua parimaid võimalikke külastuselamusi. See on saavutatav ainult siis, kui kasutada kõige kõrgema kvaliteediga lõhnaaineid. Mitte ühegi meie lõhna kvaliteedis ei ole tehtud järeleandmisi.

Innovaatiline tehnoloogia

Innovaatiline kuiv-õhu tehnoloogia, mis katab ühtlaselt lõhnaga nii väga väikeseid ruume kui ka selliseid suuri alasid, nagu staadionid, sisehallid ja kaubanduskeskused.

Täiesti ohutu ja turvaline lõhnastamisteenus

Turvalisus on kõige tähtsam ScentAir’i jaoks. ScentAir’i lõhnastuslahendusi kasutatakse ülemaailmselt samuti kohtades, kus turvalisus on kriitilise tähtsusega, nt haiglates ja hotellides, kus viibivad ka allergikud ja astmaatikud.
 
ScentAiri lõhnad vastavad ka kõige karmimatele turvalisuse nõuetele ja seadusandlikele regulatsioonidele, seega on need 100% ohutud inimestele, loomadele ja keskkonnale.:
 
ifra_logo • International Fragrance Association (IFRA)
• Occupational Safety & Health Administration (OSHA)
• Toxic Substance Control Act (TSCA)
• Euroopa Liidu regulatsioonid
• Lõhnad täidavad või ületavad kõigi IFRA, CARB, USA, Hong Kongi ja EU tervise ja ohutuse standardeid.
• Ei sisalda kahjulikke lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC’s) , ftalaate (phthalates), mistahes kartsinogeenseid või loomset päritolu materjale ega osoonikihti hõrendavaid aineid

ScentAir on ainus lõhnaturundusega tegelev ettevõte, mis on Rahvusvahelise Lõhnaainete Uuringute Assotsiatsiooni (IFRA) liige. IFRA liikmelisus on piiratud nendele ettevõtetele, mis on pühendunud lõhnade turvalisusele, läbi lõhnaainete kasutamise, mida on teaduslikult uuritud. Assotsiatsiooni liikmed jälgivad IFRA poolt kehtestatud standardeid. IFRA standardid kindlustavad selle, et kõrgeimad lõhnaainete sektori normid oleksid täidetud, kaasa arvatud lõhnaainete ohutus.