General Dynamics

Home / General Dynamics


“Me kasutame neid lõhnu oma treeningkeskuses ning tagasiside on olnud treenerite poolt väga positiivne. Lõhnastusseadmed rikastavad keskkondi, kus meeskonnad sooritavad treeningülesandeid ja need on väga töökindlad.”

Projektijuht
MOUT and CATIF Training Sites

Ülesanne:

Lõhna lisamine simulatsiooni ja treeningkeskkondadesse aitab luua tõeliselt realistliku elamuse. Kuna lõhnataju on otseselt ühenduses inimeste emotsioonide ja mälestustega, siis osalejatele jääb simulatsioonide treening või treeningülesanded paremini meelde. General Dynamics vajas lõhnastussüsteemi, mis eritaks keskkonda kindlat lõhna olenevalt kriteeriumist või treeningsimulatsiooni tarkvara poolt edastatavast signaalist.

Lahendus:

ScentAir valmistas eritellimusel lõhnaseadme, mis aitaks luua realistlikuma helikopteripilootide treeningsimulaatori. Koheselt kui piloot siseneb simulaatorisse, ümbritseb teda väga realistlik õhkkond. Diisli aurude lõhn lisab reaalsust, samal ajal põleva plastiku lõhn viitab elektritulekahjule. Sensoorne treeningkeskkond on loodud sõdureid ette valmistama kiireteks otsusteks pärismissioonidel.