Anytime Fitness

Home / Anytime Fitness


“Kui külastajad sisenevad, kogevad nad ScentAiri poolt pakutavat kosutavust ja värskendust. See loob unikaalseid ja positiivseid emotsioone. Inimesed armastavad meie klubidele omast värskust. Seda ei ole liiga palju, sest me omame lõhna tugevuse üle kontrolli. See on väga õrn ja muudab elamused palju meeldejäävamaks.”

Omanik
Anytime Fitness Lebanon, TN

Ülesanne:

Kui Chuck Runyon ja Dave Mortensen alustasid Anytime Fitnessiga 15 aastat tagasi, oli neil lihtne ja jõuline idee , milleks oli tähendusrikaste elamuste loomine. Sellest sai nende ettevõtte vundament. Tänasel päeval on Anytime Fitness rohkem kui 2500 asukohaga fitnessklubi, millest on saanud suurima kasvuga ettevõtte enda valdkonnas.

Lahendus:

ScentAir pakub Anytime Fitnessile järjepidevust ja kokkusobivust lõhnaga, mis tõstab kogu nende brändi ja frantsiisi väärtust. Lisaks, ScentAiri lõhnad loovad võimaluse omanikele suurendada nii olemasolevate kui ka tulevaste klientide elamusi. Lõhnataju mõjutab meie viiest meeleelundist kõige tugevamalt emotsioone ja mälestusi. Anytime Fitnessi omanikud üle maailma tunnustavad lõhnal olevat jõudu ning väärtust, mida selle kasutamine nende liikmetele loob.